See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego – KWP w Krakowie, CBŚP, BSWP, CBZC.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wykonujący obowiązki służbowe na terenie działania w/w jednostki Policji, a także w przypadku zaistnienia takiej konieczności policjanci i pracownicy innych jednostek Policji woj. małopolskiego Zamawiający wymaga świadczenia usług na terenie miasta Kraków. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz przewidywane ilości świadczeń są zawarte w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy i załącznik nr 4 – projekt umowy. 3) Usługa będzie świadczona w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Jednocześnie, Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wartości umowy określonej w §14 ust. 1. 4) Wykonawca gwarantuje wykonanie wszystkich badań w maksymalnie 3 dni robocze, uwzględniając dzień zgłoszenia się policjanta/pracownika do wykonania badań. 5) Policjant/pracownik zgłaszający się do wykonania badań kontrolnych, musi mieć je wykonane wraz z wydaniem orzeczenia w dniu zgłoszenia – pod warunkiem zgłoszenia się do godziny 12:00. 6) Zamawiający nie wymaga, aby badania były przeprowadzane w przeciągu 3 dni roboczych liczonych jeden po drugim. Zamawiający wymaga, aby wykonanie wszystkich badań nie przekraczało maksymalnego okresu 3 dni roboczych, z zachowaniem możliwości wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej. Wskazanie terminu badań w takim przypadku musi się zawierać w przeciągu 14 dni roboczych od zgłoszenia, a czas trwania badań nie może przekraczać wymaganych 3 dni roboczych. 7) Po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy Wykonawca przedstawi: a) harmonogram dyspozycyjności personelu medycznego i potencjału technicznego po wyborze oferty najkorzystniejszej a przed zawarciem umowy. Harmonogram musi być zgodny z warunkami udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 1272-2026
Interne Kennung: ZP.125.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy