188191-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application wraz z migracją do środowiska chmurowego oraz świadczenia usług utrzymania i rozwoju systemu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application wraz z migracją do środowiska chmurowego oraz świadczenia usług utrzymania i rozwoju systemu
Beschreibung: Wykonanie upgrade implementacyjnego systemu IFS Application wraz z migracją do środowiska chmurowego oraz świadczenia usług utrzymania i rozwoju systemu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawarto w Istotnych postanowieniach umowy co stanowi Załącznik nr 7 do SWZ oraz w załączniku nr 9 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001