2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem 34 samochodów na okres 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów w formie wynajmu długoterminowego w podziale na następujące części: 1) Część I - 23 samochody osobowe typu sedan/liftback/kombi (segment D); 2) Część II - 7 niskoemisyjnych samochodów osobowych typu sedan/liftback/kombi (segment D); 3) Część III - 3 samochody osobowych typu VAN (segment VAN – 9 osobowy); 4) Część IV - 1 samochód ciężarowego typu BUS (segment BUS o dmc do 3,5 t).
Interne Kennung: BAZ.263.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 pięć dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje zawiera SWZ dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115000 Sonstige Personenkraftwagen, 34114400 Kleinbusse, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - 23 samochody osobowe typu sedan/liftback/kombi (segment D)
Beschreibung: 23 samochody osobowe typu sedan/liftback/kombi (segment D)
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II - 7 niskoemisyjnych samochodów osobowych typu sedan/liftback/kombi (segment D);
Beschreibung: 7 niskoemisyjnych samochodów osobowych typu sedan/liftback/kombi (segment D)
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III - 3 samochody osobowych typu VAN (segment VAN – 9 osobowy)
Beschreibung: 3 samochody osobowych typu VAN (segment VAN – 9 osobowy)
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - 1 samochód ciężarowego typu BUS (segment BUS o dmc do 3,5 t)
Beschreibung: 1 samochód ciężarowego typu BUS (segment BUS o dmc do 3,5 t)
Interne Kennung: Część IV