See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego do kwoty 4.500.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Szelków w roku 2024 zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w OPZ stanowiącym załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: GGKŚZPI.271.27.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001