See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ładowarka teleskopowa z zestawem osprzętu i szkoleniem operatorów
Beschreibung: Dostawa 1 szt. ładowarki teleskopowej z zestawem osprzętu i szkoleniem 35 operatorów
Vorherige Bekanntmachung: 776064-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert i tym samym procedury przyśpieszonej jest spowodowane koniecznością wydatkowania posiadanych środków finansowych do końca roku budżetowego, otrzymanych w ramach ” Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” i tym samym wyposażenie Komendy PSP w niezbędny sprzęt
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PT.2370.10.2025
Menge: 1 Stück