2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prodloužení licencí produktů Microsoft online
Beschreibung: Předmětem této zakázky je zajištění obnovy licencí, na již zakoupené produkty z portfolia Microsoft online dle požadavků a potřeb zadavatele včetně jejich technické podpory zajištěné v českém jazyce ze strany dodavatele za podmínek multilicenčního programu CSP New Commerce Experience na období 12ti měsíců od 28.02.2025 do 27.02.2026 a u licencí Project Plan 3 na období 12ti (resp. 11ti) měsíců od 29.03.2025 do 27.02.2026. Obnova licencí musí navazovat na aktuální konec platnosti licencí.
Interne Kennung: 151/24/OCN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001