2. Verfahren
Verfahren
Titel: Woon-werk vervoer voor AM match medewerkers
Beschreibung: Door middel van deze Europese openbare aanbesteding wenst AM match een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van taxidiensten voor het woon-werkvervoer van de medewerkers van AM match. De omvang van de opdracht bedraagt naar verwachting circa € 150.000 per jaar. Over de gehele looptijd van de overeenkomst inclusief optiejaren bedraagt de omvang derhalve € 900.000. De genoemde bedragen zijn exclusief btw. De omvang in termen van het aantal ritten is weergeven in paragraaf 2.5 van de Aanbestedingsleidraad. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen de aantallen wijzigingen en dient opdrachtnemer mee te bewegen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen