2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja Cyfrowa Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Transformacja Cyfrowa Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Projektowane postanowienia umowy stanowią Załącznik nr 2a-2e do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielona na 5 części: Część I – Rozbudowa systemu HIS oraz digitalizacja i indeksacja EDM Część II – Rozbudowa RIS i integracja z PUI Część III – Rozbudowa oprogramowania radiologicznego Część IV – Oprogramowanie do zbierania danych z analizatorów i zarządzania nimi Część V –Zakup sprzętu ICT służącego cyfryzacji szpitala
Interne Kennung: 1/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy PZP wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w przepisach art. 138 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi, ż składanie ofert w całości obywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Rozbudowa systemu HIS oraz digitalizacja i indeksacja EDM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu HIS oraz digitalizacja i indeksacja EDM 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz Załącznik nr 2a do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0002
Titel: 2. Rozbudowa RIS i integracja z PUI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa RIS i integracja z PUI 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części II oraz Załącznik nr 2b do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0003
Titel: 3. Rozbudowa oprogramowania radiologicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa oprogramowania radiologicznego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części III oraz Załącznik nr 2c do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część III
Los: LOT-0004
Titel: 4. Oprogramowanie do zbierania danych z analizatorów i zarządzania nimi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do zbierania danych z analizatorów i zarządzania nimi 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części IV oraz Załącznik nr 2d do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część IV
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zakup sprzętu ICT służącego cyfryzacji szpitala
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu ICT służącego cyfryzacji szpitala 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dla części V oraz Załącznik nr 2e do SWZ Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: część V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 32420000 Netzausrüstung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 80500000 Ausbildung