See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów popowodziowych powstałych na terenie Gminy Lądek-Zdrój
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru odpadów popowodziowych powstałych na terenie Gminy Lądek-Zdrój. Zamawiający przewiduje następującą ilość odpadów: 4 000 Mg o kodzie odpadów 168202 – odpady popowodziowe. Zamawiający wskazuje następujące miejsca odbioru odpadów: 1) dz. 255 położona w Lądku-Zdroju w obrębie Nowy Zdrój; 2) dz. 173/3, 174/3, 175/2 położonych w Lądku-Zdroju w obrębie Zatorze; 3) dz.103/2 położonej w obrębie Trzebieszowice. Zamawiający przed rozpoczęciem realizacji zamówienia wskaże instalację, na którą należy przekazać odebrane odpady
Interne Kennung: WR.271.14.2024.206
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 4 000 Tonnen