See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i wywóz nieczystości płynnych komunalno - bytowych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu.
Beschreibung: Odbiór i wywóz nieczystości płynnych komunalno - bytowych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu.
Vorherige Bekanntmachung: 623197-2025
Interne Kennung: ZP/109/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno - bytowych ze zbiorników fekalnych z kompleksu wojskowego w Białobrzegach
Beschreibung: usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno - bytowych ze zbiorników fekalnych z kompleksu wojskowego w Białobrzegach
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno –bytowych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung: Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno –bytowych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Interne Kennung: część 2