2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z montażem foteli obrotowych dla Sądu Okręgowego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa i montaż 120 sztuk foteli obrotowych dla Sądu Okręgowego w Warszawie.
Interne Kennung: ZP/OG/3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa i montaż 120 sztuk foteli obrotowych dla Sądu Okręgowego w Warszawie
Menge: 120 Stück