188528-2025 - Ergebnis
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „FVE na střeše základní školy, tělocvičny ZŠ, ČOV obec Stachy“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „FVE na střeše základní školy, tělocvičny ZŠ, ČOV obec Stachy“
Beschreibung: Zakázka je zadávána v režimu Design & Build. (jedná se o tzv. realizaci díla „na klíč“) Fotovoltaická elektrárna bude provedena dle realizačního projektu vybraného dodavatele s respektováním požadavků zadavatele stanovených v přílohách Zadávací dokumentace. Předmětem zakázky je kompletní dodávka fotovoltaických panelů, včetně konstrukce pro jejich umístění a veškerého potřebného materiálu, výrobků, konstrukcí a zařízení nutných pro řádné dodání provozuschopné fotovoltaické elektrárny, montáž konstrukcí, instalace fotovoltaických panelů a napojení fotovoltaických panelů na střídače, instalace bateriových úložišť a kompletního řešení napojení na elektrickou síť NN v objektech zadavatele, oživení systému a jeho zkušební provoz, vyhotovení dokumentace skutečného provedení na objektech základní školy, tělocvičny ZŠ, ČOV v obci Stachy. Povinností vybraného dodavatele bude rovněž zajištění kolaudace dokončeného díla, jeho připojení k elektrické síti příslušného distributora a vyřízení všech potřebných povolení nebo souhlasů u Energetického regulačního úřadu nebo jiného úřadu státní správy nebo samosprávy, včetně přípravy všech nutných dokumentů, bude-li to nezbytné k řádnému užívání předmětu plnění zakázky na základě plné moci vydané zadavatelem. Dále je součástí zakázky modernizace elektroinstalace v rozsahu: 1. Modernizace elektroinstalace v objektu základní školy spočívající ve výměně elektrorozvaděče včetně jistících a dalších bezpečnostních prvků tak, aby splňoval aktuálně platné normy. 2. Modernizace elektroinstalace v objektu obecního úřadu spočívající ve výměně elektrorozvaděče včetně jistících a dalších bezpečnostních prvků tak, aby splňoval aktuálně platné normy, včetně připojení budovy obecního úřadu k FVE na budově tělocvičny ZŠ, ze které bude objekt obecního úřadu napájen. Připojení bude provedeno zemní přípojkou protlakem nebo překopem komunikace. 3. Připojení budovy ČOV na p. p.č. st. 806 k FVE na budově zdravotního střediska (č.p.354), ze které bude objekt o napájen. Připojení bude provedeno zemní přípojkou. Součástí díla jsou všechny nezbytné práce a činnosti pro komplexní dokončení díla v celém rozsahu zadání, který je vymezen určenými standardy, obecně technickými požadavky a zadavatelem předanými podklady.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1