2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie UPS pracującego w topologii on-line do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie UPS pracującego w topologii on-line VFI-SS-111, wg normy IEC 62040-3 lub równoważnej, o mocy 15 kVA/15 kW, w wykonaniu 3f/1f (wejście 3-fazowe, wyjście 1-fazowe). Architektura UPS – moduł mocy 15 kW w formie wysuwanej szuflady, ułatwiający i przyspieszający czynności serwisowe albo moduły o łącznej mocy co najmniej 15 kW w formie wysuwanych szuflad, zwanego w dalszej części SWZ „Urządzeniem”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ”, został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 844302-2025
Interne Kennung: BDG-WZP.262.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 30237280 Stromversorgungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie UPS pracującego w topologii on-line VFI-SS-111, wg normy IEC 62040-3 lub równoważnej, o mocy 15 kVA/15 kW, w wykonaniu 3f/1f (wejście 3-fazowe, wyjście 1-fazowe). Architektura UPS – moduł mocy 15 kW w formie wysuwanej szuflady, ułatwiający i przyspieszający czynności serwisowe albo moduły o łącznej mocy co najmniej 15 kW w formie wysuwanych szuflad, zwanego w dalszej części SWZ „Urządzeniem”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ”, został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Wymagania dotyczące miejsca, terminu oraz sposobu wykonania zamówienia zostały opisane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, zwanych dalej „PPU”, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. Na potwierdzenie, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia minimalne wymagania określone w OPZ, Zamawiający żąda, aby Wykonawca wraz z ofertą, złożył przedmiotowy środek dowodowy - certyfikat ISO 9001 lub równoważny w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu systemów zasilania gwarantowanego UPS, wystawiony przez niezależną jednostkę badawczą, wystawiony dla producenta oferowanego UPS. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia ww. dokumentów w języku polskim, a w przypadku gdy ww. dokumenty występują tylko w języku angielskim, Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia tych dokumentów w języku angielskim. Tłumaczenia dokumentów może dokonać Wykonawca. 5. Zamawiający przewiduje złożenie lub uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy p.z.p. 6. W przypadku, gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia minimalne wymagania określone w OPZ będą niekompletne lub Wykonawca wraz z ofertą nie przedstawi tych środków dowodowych, to Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Na podstawie przepisu wskazanego w zadaniu pierwszym, Zamawiający nie ma możliwości wezwania Wykonawcy do poprawienia przedmiotowych środków dowodowych. 7. Wszelkie błędy, niejednoznaczności, rozbieżności lub braki w złożonych przedmiotowych środków dowodowych, będą obciążały Wykonawcę. W takich przypadkach sankcją dla Wykonawcy będzie odrzucenie jego oferty 8. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej. Wizja lokalna jest fakultatywna. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie wizji lokalnej pomieszczenia nr 5 (pomieszczenie IT) , zlokalizowanego na parterze w budynku L1 Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach. Termin spotkania w celu przeprowadzenia wizji lokalnej wyznacza się na 25.11.2025 r. godz. 10:00 w holu głównym w siedzibie Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach. Zamawiający nie określa czasu trwania wizji lokalnej. 9. Zamawiający nie stawia wymagania, że oferta może być złożona tylko przez Wykonawcę, który odbył wizję lokalną. 10. Zgodnie z art. 257 pkt 1 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.