18856-2026 - Wettbewerb
Polen – Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr – Serwis komputerowych systemów sterowania ruchem pociągów w Metrze Warszawskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSerwis komputerowych systemów sterowania ruchem pociągów w Metrze Warszawskim
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa pn. „Serwis komputerowych systemów sterowania ruchem pociągów w Metrze Warszawskim”. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje serwis komputerowych urządzeń systemów sterowania ruchem pociągów I linii Metra Warszawskiego oraz serwis komputerowych urządzeń systemów sterowania ruchem pociągów II linii Metra Warszawskiego. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (w szczególności wymagania techniczne dotyczące wykonania Przedmiotu Zamówienia na I i II linii Metra Warszawskiego oraz zakres czynności serwisowych), został zawarty w Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ") i będącej jej integralną częścią. 3. Na części zamienne/podzespoły, dostarczone i zainstalowane w ramach wykonania Przedmiotu Zamówienia, Wykonawca udzieli 24-miesięcznej gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, dostarczone części zamienne/podzespoły będą objęte rękojmią. 4. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy (zał. nr 2 do SWZ). 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. 2025 poz. 277, z późn. zm.), przez Wykonawcę lub podwykonawcę, osób wykonujących czynności polegające na obsłudze telefonicznej linii zgłoszeniowej dostępnej całodobowo przez cały okres wykonywania Przedmiotu Zamówienia, za pośrednictwem której Zamawiający będzie zgłaszał usterki, usterki krytyczne oraz błędy 6. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego wymagań dot. zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy (zał. nr 2 do SWZ).
Interne KennungWP.25.00196.2025.S.P.KIZA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa pn. „Serwis komputerowych systemów sterowania ruchem pociągów w Metrze Warszawskim”. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje serwis komputerowych urządzeń systemów sterowania ruchem pociągów I linii Metra Warszawskiego oraz serwis komputerowych urządzeń systemów sterowania ruchem pociągów II linii Metra Warszawskiego. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia (w szczególności wymagania techniczne dotyczące wykonania Przedmiotu Zamówienia na I i II linii Metra Warszawskiego oraz zakres czynności serwisowych), został zawarty w ST, stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. 3. Na części zamienne/podzespoły, dostarczone i zainstalowane w ramach wykonania Przedmiotu Zamówienia, Wykonawca udzieli 24-miesięcznej gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, dostarczone części zamienne/podzespoły będą objęte rękojmią. 4. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy (zał. nr 2 do SWZ). 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. 2025 poz. 277, z późn. zm.), przez Wykonawcę lub podwykonawcę, osób wykonujących czynności polegające na obsłudze telefonicznej linii zgłoszeniowej dostępnej całodobowo przez cały okres wykonywania Przedmiotu Zamówienia, za pośrednictwem której Zamawiający będzie zgłaszał usterki, usterki krytyczne oraz błędy 6. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego wymagań dot. zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy (zał. nr 2 do SWZ).