See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu specjalnego - śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dwie części: Część 1 - Zadanie 1 Zakup samochodu specjalnego - śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu specjalnego z napędem niskoemisyjnym spalinowym z silnikiem wysokoprężnym diesla – śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych charakteryzującej się trzyosiowym podwoziem, fabrycznie nowym nie starszym niż 2023 rok o dopuszczalnej masie całkowitej 26 000 kg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 stanowi załącznik nr 8a do SWZ. Część 2 - Zadanie 2 Zakup pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojemników do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w łącznej ilości 4 160 sztuk w tym: - 3 900 sztuk pojemników o pojemności 120 l przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (frakcje: szkło, papier, tworzywa i metale) z przeznaczeniem dla nieruchomości jednorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice, - 40 sztuk pojemników typu dzwon o pojemności od 2m3 do 3,5 m3 przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych frakcji BIO z przeznaczeniem dla nieruchomości jednorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice, - 20 sztuk pojemników typu kontenery na tekstylia o pojemności 2,5 m3, - 200 sztuk pojemników o pojemności 1100 l przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (frakcje: szkło, papier, tworzywa i metale oraz BIO) z przeznaczeniem dla nieruchomości wielorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 stanowi załącznik nr 8b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 743169-2024
Interne Kennung: RS.271.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Część 1 - Zadanie 1 Zakup samochodu specjalnego - śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu specjalnego z napędem niskoemisyjnym spalinowym z silnikiem wysokoprężnym diesla – śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych charakteryzującej się trzyosiowym podwoziem, fabrycznie nowym nie starszym niż 2023 rok o dopuszczalnej masie całkowitej 26 000 kg. Pojazd będzie wyposażony m.in. w elektroniczny układ kontroli stabilności toru jazdy, akustyczny i ostrzegawczy sygnał cofania z możliwością wyłączenia oraz silnik wysokoprężny o pojemności 8,5 – 11 litra, mocy min. 300 KM. Zabudowa skrzyniowa z urządzeniem załadowczym tylnym. Na wyposażeniu dodatkowym przewiduje się system wizyjnego monitorowania pojazdu (rejestrator obrazu, system kamer 360, lokalizator GPS, sonda paliwa, czujnik wysypu). Oferowany samochód specjalistyczny powinien posiadać wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji pojazdu skompletowanego, a w szczególności certyfikaty i deklaracje zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz gwarancję minimum 24 miesiące od daty przekazania pojazdu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 stanowi załącznik nr 8a do SWZ. Część 2 - Zadanie 2 Zakup pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojemników do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w łącznej ilości 4 160 sztuk w tym: - 3 900 sztuk pojemników o pojemności 120 l przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (frakcje: szkło, papier, tworzywa i metale) z przeznaczeniem dla nieruchomości jednorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice, - 40 sztuk pojemników typu dzwon o pojemności od 2m3 do 3,5 m3 przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych frakcji BIO z przeznaczeniem dla nieruchomości jednorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice, - 20 sztuk pojemników typu kontenery na tekstylia o pojemności 2,5 m3, - 200 sztuk pojemników o pojemności 1100 l przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (frakcje: szkło, papier, tworzywa i metale oraz BIO) z przeznaczeniem dla nieruchomości wielorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 stanowi załącznik nr 8b do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zadanie 1 Zakup samochodu specjalnego - śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu specjalnego z napędem niskoemisyjnym spalinowym z silnikiem wysokoprężnym diesla – śmieciarki do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych charakteryzującej się trzyosiowym podwoziem, fabrycznie nowym nie starszym niż 2023 rok o dopuszczalnej masie całkowitej 26 000 kg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny jest w dokumentach zamówienia tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), w załączniku nr 8a do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 oraz projektowanych postanowieniach umowy (PPU) załącznik nr 7a - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – część 1.
Interne Kennung: RS.271.16.2024 część I
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zakup pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojemników do obsługi selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w łącznej ilości 4 160 sztuk w tym: - 3 900 sztuk pojemników o pojemności 120 l przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (frakcje: szkło, papier, tworzywa i metale) z przeznaczeniem dla nieruchomości jednorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice, - 40 sztuk pojemników typu dzwon o pojemności od 2m3 do 3,5 m3 przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych frakcji BIO z przeznaczeniem dla nieruchomości jednorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice, - 20 sztuk pojemników typu kontenery na tekstylia o pojemności 2,5 m3, - 200 sztuk pojemników o pojemności 1100 l przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (frakcje: szkło, papier, tworzywa i metale oraz BIO) z przeznaczeniem dla nieruchomości wielorodzinnych położonych na terenie Miasta Świebodzice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny jest w dokumentach zamówienia tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), w załączniku nr 8b do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 2 oraz projektowanych postanowieniach umowy (PPU) załącznik nr 7b - Projektowane postanowienia umowy (PPU) – część 2.
Interne Kennung: RS.271.16.2024 - część II
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe