See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwalificatie system voor Burgerlijke bouwkunde werken in Elia hoogspanningsstations
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan uit de bouw en renovatie van hoogspanningsstations, zoals funderingen, bouwapparatuur, sloopwerkzaamheden, graafwerkzaamheden en andere grondwerken, bouwrijp maken en opruimen, oppervlaktebekleding en sanering, of andere soortgelijke toepassingsgebieden.
Interne Kennung: WS1372809
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232220 Bau von Unterwerken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS1372809 - 1
Interne Kennung: 1