See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanalizace a ČOV Habry
Beschreibung: Výstavba gravitační splaškové kanalizace a dvou čerpacích stanic na síti s kanalizačními výtlaky se zaústěním na nově vybudovanou ČOV.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1