2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciální nákladní vozidla
Beschreibung: Veřejná zakázka „Speciální nákladní vozidla“ je rozdělena do 2 částí, přičemž pro každou část bude uzavřena smlouva s jedním vybraným dodavatelem. Předmětem části 1 je dodávka 1 ks Dvoucestného vozidla s teleskopickou plošinou. Předmětem části 2 je dodávka 1 ks Autojeřábu nad 12 t v provedení hydraulického nakládacího jeřábu. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne Kennung: Speciální nákladní vozidla
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Speciální nákladní vozidla - část 1 – Dvoucestné vozidlo s teleskopickou plošinou – 1 ks
Beschreibung: Předmětem části 1 je dodávka 1 ks Dvoucestného vozidla s teleskopickou plošinou. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne Kennung: Speciální nákladní vozidla - část 1 – Dvoucestné vozidlo s teleskopickou plošinou – 1 ks
Los: LOT-0002
Titel: Speciální nákladní vozidla - část 2 – Autojeřáb nad 12 t – 1 ks
Beschreibung: Předmětem části 2 je dodávka 1 ks Autojeřábu nad 12 t v provedení hydraulického nakládacího jeřábu. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádné užívání předmětu plnění zadavatelem.
Interne Kennung: Speciální nákladní vozidla - část 2 – Autojeřáb nad 12 t – 1 ks