2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa foteli i krzeseł dla jednostek Politechniki Lubelskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa foteli i krzeseł dla jednostek Politechniki Lubelskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 734429-2025
Interne Kennung: AP-272-PN-108/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ) zwanej dalej "ustawą Pzp" oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1185131 W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. XI SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonych formularzy, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularzy ofertowych. Wykonawca również obowiązkową wraz ofertą składa formularz 2a - formularz asortymentowo- cenowy. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIV SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę nazw podwykonawców, jeżeli są już znani. Informacji należy udzielić na formularzu ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39157000 Teile für Möbel, 39143310 Couchtische, 39111100 Drehsitze, 39113100 Sessel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39132100 Aktenschränke, 39143122 Kommoden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa foteli i krzeseł dla jednostek Politechniki Lubelskiej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39157000 Teile für Möbel, 39111100 Drehsitze, 39113100 Sessel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Menge: 300 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 Ustawy zastrzega możliwości skorzystanie z prawa opcji. Zamawiający informuje, iż zobowiązuje się do realizacji zamówienia w zakresie co najmniej 60% wartości każdej części zamówienia, wynikającej z treści umowy podpisanej przez Wykonawcę. Wykonawcy nie przysługuje wynagrodzenie za niezamówioną przez Zamawiającego część asortymentu ujętą w opisie przedmiotu zamówienia, jak również żadna rekompensata z tego tytułu.