188772-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania pn. „Wykonanie w systemie zaprojektuj i zbuduj budowy nowej lokomotywowni z urządzeniami i towarzyszącą infrastrukturą na terenie bocznicy kolejowej Warszawa Grochów”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania pn. „Wykonanie w systemie zaprojektuj i zbuduj budowy nowej lokomotywowni z urządzeniami i towarzyszącą infrastrukturą na terenie bocznicy kolejowej Warszawa Grochów”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania pn. „Wykonanie w systemie zaprojektuj i zbuduj budowy nowej lokomotywowni z urządzeniami i towarzyszącą infrastrukturą na terenie bocznicy kolejowej Warszawa Grochów”. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Vorherige Bekanntmachung593490-2025
Interne Kennung25/WNP-031841/INF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
LosLOT-0001