188862-2025 - Wettbewerb
Polen – Verteilerleitungen und Zubehör – Dostawa materiałów preizolowanych dla zadania: „Remont osiedlowej sieci cieplnej i budowa przyłącza cieplnego do budynku prokuratury w Puławach”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów preizolowanych dla zadania: „Remont osiedlowej sieci cieplnej i budowa przyłącza cieplnego do budynku prokuratury w Puławach”.
Beschreibung: Dostawa materiałów preizolowanych dla zadania: „Remont osiedlowej sieci cieplnej i budowa przyłącza cieplnego do budynku prokuratury w Puławach”. Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: ZAP/2025/0024/ZERW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) – zwanej dalej „ustawą Pzp”. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów preizolowanych dla zadania „Remont osiedlowej sieci Wróblewskiego dz. 584.4 w Puławach”.
Beschreibung: Dostawa materiałów preizolowanych dla zadania „Remont osiedlowej sieci Wróblewskiego dz. 584.4 w Puławach”. Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 8 do SWZ.