2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA ICT-hardware
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-Hardware - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud - Het afvoeren van oude apparatuur Optioneel binnen de opdracht: - Het leveren van accessoires Buiten de opdracht valt: - Levering van Digiborden De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de Overeenkomst wordt geraamd op € 3.300.000 (exclusief BTW). Dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. De Overeenkomst eindigt automatisch zodra de maximale opdrachtwaarde is bereikt
Interne Kennung: 2026-ICT304210
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-Hardware - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud - Het afvoeren van oude apparatuur Optioneel binnen de opdracht: - Het leveren van accessoires Buiten de opdracht valt: - Levering van Digiborden
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EA ICT-hardware - Stichting Fioretti Teylingen
Interne Kennung: 1