2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA WSPARCIA TECHNICZNEGO W ZAKRESIE UTRZYMANIA WYPOSAŻENIA SPRZĘTOWEGO SERWEROWNI 04 WYDZIAŁU CYBERNETYKI WAT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa wsparcia technicznego w zakresie utrzymania wyposażenia sprzętowego serwerowni 04 Wydziału Cybernetyki WAT, przez okres 36 miesięcy, obejmująca: 1) Serwis autoryzowany producenta dla sprzętu i części IT stanowiącego wyposażenie serwerowni (Załącznik nr 1 do Projektu umowy, Tabela 1). 2) Obsługę serwisową Stałych Urządzeń Gaśniczych SUG FM 200 (w tym 2 przeglądy serwisowe w każdym roku). 3) Obsługę serwisową urządzeń zasilania gwarantowanego UPS GAMATRONIC (w tym 1 przegląd serwisowy w każdym roku). 4) Obsługę serwisową klimatyzacji Split Daikin (w tym 2 przeglądy serwisowe w każdym roku). 5) Obsługę serwisową instalacji elektrycznej – rozdzielnice (w tym 1 przegląd serwisowy w każdym roku).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001