2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie kompleksowych napraw pojazdów służbowych Policji województwa podkarpackiego uszkodzonych w wyniku zdarzeń drogowych oraz wykonywanie innych zleconych przez Zamawiającego napraw blacharsko-lakierniczych i mechanicznych”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez okres 24 miesięcy, kompleksowych napraw pojazdów służbowych Policji województwa podkarpackiego, uszkodzonych w wyniku zdarzeń drogowych oraz wykonywanie napraw mechanicznych, w tym blacharsko-lakierniczych i mechanicznych nie związanych z uszkodzeniami w wyniku zdarzeń drogowych pojazdów Zamawiającego. 2.Przedmiot zamówienia określony został we Wspólny Słownik Zamówień: Kody CPV: 50112000 – 3 – usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów 3. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Wykonawca wykaże, że posiada: a) jednym punktem wykonywania naprawy pojazdów zlokalizowanych w maksymalnej drodze dojazdu 30 km od siedziby Zamawiającego tj. 36-062 Zaczernie 187 (wg. www.gogle.pl.maps), który zawiera co najmniej: − dwa wydzielone stanowiska do napraw mechanicznych, elektrycznych, itp., − jedno stanowisko diagnostyczne, wyposażone co najmniej w kanał lub podnośnik przeglądowy, urządzenie do kontroli i ustawienia geometrii kół, urządzenie do kontroli ustawienia świateł, − wyważarkę do kół, − powszechnie używany i akceptowany przez TU program do kosztorysowania napraw pojazdów oraz licencje na jego użytkowanie. b) jedno zadaszone pomieszczenie do przechowywania pojazdów przyjętych do naprawy, o pow. min. 40 m2 oraz teren, na którym będą oczekiwały pojazdy na naprawę, spełniającym następujące wymagania: − ogrodzony, o utwardzonej nawierzchni (poprzez utwardzenie należy rozumieć: wyasfaltowanie, wybetonowanie, wysypanie żwirem, tłuczniem, itp.), − strzeżony całodobowo lub monitorowany za pomocą kamer z możliwością rejestracji zapisu oraz oświetlony, gwarantujący zabezpieczenie pojazdów przed osobami postronnymi, − powierzchni do przechowywania minimum 5 pojazdów Zamawiającego. c) punktem Obsługi Klienta – Wykonawca zapewni Zamawiającemu możliwość prowadzenia czynności związanych z obsługą i likwidacją szkody (sporządzenie stosownej dokumentacji papierowej i fotograficznej, przeprowadzenie oględzin pojazdu, itd.); d) jednym pojazdem do przewożenia uszkodzonych samochodów Zamawiającego, masa własna pojazdów Zamawiającego nie przekracza 2 800 kg; e) punkt wykonywania napraw blacharsko-lakierniczym, spełniający wymagania: − ogrodzony, o utwardzonej nawierzchni ( poprzez utwardzenie należy rozumieć: wyasfaltowanie, wybetonowanie, wysypanie żwirem, tłumaczenie, itp.); − strzeżony całodobowo lub monitorowany za pomocą kamer z możliwością rejestracji zapisu oraz oświetlony, gwarantujący zabezpieczenie pojazdów przez osobami postronnymi, zawierający co najmniej: • dwa wydzielone stanowiska do napraw lakierniczych, • dwa wydzielone stanowiska do napraw blacharskich, • jedną płytę do naciągania nadwozi samochodowych, • jedną komorę lakierniczą, • urządzenie laserowe do pomiaru nadwozia. Wszystkie urządzenia wymienione w pkt 1 lit. a, c, d muszą być kompletne i sprawne technicznie oraz muszą posiadać aktualne dopuszczenie do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami. W odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje : f) osobami, które posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonania zamówienia tj. co najmniej jednym lakiernikiem, dwoma blacharzami oraz dwoma mechanikami, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania obsług i napraw pojazdów wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i wykształcenia (posiadają ukończoną minimum Zasadniczą Szkołę Zawodową odpowiednio do wykonywanego zawodu).
Interne Kennung: ZP/13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001