See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego, modyfikacja istniejącego i uzupełnienie systemu sterowania układem dystrybucji kriogenicznej PolFEL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, modyfikacja istniejącego i uzupełnienie systemu sterowania układem dystrybucji kriogenicznej PolFEL - szczegółowy ops przedmiotu zamówienia zawarto z dokumencie OPZ
Interne Kennung: EZP.270.17.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z OPZ