See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Kraainem - GBS De Klimboom: Bouwen van een nieuwe schoolinfrastructuur
Beschreibung: Gemeente Kraainem - GBS De Klimboom: Bouwen van een nieuwe schoolinfrastructuur - Opdracht 1: Algemene Aanneming
Interne Kennung: S1246/Opdracht 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1246/Opdracht 1 - 1
Interne Kennung: 1