See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowa sprzedaż oleju napędowego.
Beschreibung: Zamawiający szacuje, że łączna ilość jego zapotrzebowania na olej napędowy w trakcie realizacji zamówienia nie przekroczy 1 450 000 litrów.
Vorherige Bekanntmachung: 29788-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712600 Betankung von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowa, bieżąca sprzedaż na rzecz Zamawiającego oleju napędowego za pomocą elektronicznych kart / żetonów paliwowych, bezpośrednio do zbiorników pojazdów należących do Zamawiającego