2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 322 v úseku Frýdek – Místek – Český Těšín/Cieszyn
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 322 v úseku Frýdek – Místek – Český Těšín/Cieszyn“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Frýdek – Místek – Český Těšín/Cieszyn po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 01. 07. 2025 do 29. 08. 2025.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0214410