2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa serwerów obliczeniowych z kartami GPU przeznaczonych do uruchamiania modeli LLM na potrzeby świadczenia centralnych usług informatycznych Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/302/2025/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: POUZ-361/302/2025/DZP/1