2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sdružený projekt výstavby FVE na veřejných budovách v Nové Pace
Beschreibung: 1.1 Předmětem zakázky je dodávka a instalace fotovoltaického systému (dále jen „FVE“) na střechy budov ve městě Nová Paka. FVE budou dodány a instalovány na níže uvedené budovy. Zakázka se skládá ze dvou částí. Hodnocena bude však jako jeden celek. 1.1.1 FVE na střeše ZŠ a plaveckém bazénu – Nová Paka Předmětem této části projektu je instalace a zapojení fotovoltaického systému (FVE) na střechách budov základní školy a plaveckého bazénu v Nové Pace. FVE bude umístěna na střechách 3 budov v rámci souboru budov základní školy a krytého plaveckého bazénu. Fotovoltaické panely budou umístěny na střechách objektů. Objekty jsou znázorněny v příloze C.3 Koordinační situace. Střechy všech 3 objektů jsou ploché, pouze s mírným sklonem za účelem odvodnění. Stávající střešní krytinu u všech dotčených střech tvoří mPVC folie. Vlastní instalace FVE o velikosti 237,025 kWp se bude skládat celkem ze 499 ks krystalických fotovoltaických panelů rozdělených do 3 lokalit z typové pomocné konstrukce a ze střídačů. Každý z panelů s jmenovitým výkonem 475 Wp, Pro danou aplikaci je navržena průmyslová baterie o velikosti 200kWh s invertorem 100kW. Osazení jednotlivými panely do sekcí na konstrukcích je obsaženo ve výkresové části v samostatné části PD Elektro. Pro danou aplikaci je navržen systém krystalických panelů instalovaných na střeše na pevných hliníkových konstrukcích. Výše uvedené stavební úpravy nevyžadují zásah do stávajících nosných konstrukcí a významně nemění vzhled budovy. Stavební úpravy výrazně nemění výškové ani půdorysné uspořádání objektu. Veškeré stavební práce budou probíhat na pozemcích investora, jiné pozemky nebudou průběhem prací dotčeny. 1.1.2 FVE na střeše Jídelny ZŠ Nová Paka Předmětem této části projektu je instalace a zapojení fotovoltaického systému (FVE) na střeše budovy jídelny základní školy v Nové Pace. Fotovoltaické panely budou umístěny na střeše objektu. Objekt je znázorněn v příloze C.3 Koordinační situace. Střecha objektu je plochá, pouze s mírným sklonem za účelem odvodnění. Stávající střešní krytinu tvoří mPVC folie. Vlastní instalace FVE o velikosti 46,55 kWp se bude skládat celkem ze 98 ks krystalických fotovoltaických panelů, typové pomocné konstrukce a ze střídače. Každý z panelů s jmenovitým výkonem 475 Wp. Osazení jednotlivými panely do sekcí na konstrukcích je obsaženo ve výkresové části v samostatné části PD Elektro. Pro danou aplikaci je navržen systém krystalických panelů instalovaných na střeše na pevných hliníkových konstrukcích. Výše uvedené stavební úpravy nevyžadují zásah do stávajících nosných konstrukcí a významně nemění vzhled budovy. Stavební úpravy výrazně nemění výškové ani půdorysné uspořádání objektu. Veškeré stavební práce budou probíhat na pozemcích investora, jiné pozemky nebudou průběhem prací dotčeny.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001