189084-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenverarbeitung – Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB realizowane w ramach projektu Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Bocheńskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB realizowane w ramach projektu Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Bocheńskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa mająca na celu realizację zadania pn. Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB, realizowana w ramach projektu Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheńskiego. Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB obejmie obszar całego zasobu EGiB Zamawiającego. W ramach zadania zostanie wykonana kontrola bazy danych EGiB, w tym walidacja GML, poprawa błędów, w tym błędów walidacji GML i harmonizacja bazy danych EGiB z innymi dziedzinowymi bazami danych w zakresie koniecznym do uzyskania w pełni dostosowanej do obowiązującego modelu pojęciowego bazy danych EGiB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ; • Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: RI.272.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://powiat-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-bochnia/demand/195233/notice/public/details 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP. 3. Wykonawca składa Ofertę na Formularzu Ofertowym – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca składa: 1) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby o którym mowa w art. 118 ustawy PZP oraz w Rozdziale X ust. 3 SWZ (jeżeli dotyczy) - wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 8 do SWZ; 2) dowód wniesienia wadium; w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji; 3) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy); 4) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy, (jeżeli dotyczy) stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. 4. Oferta wraz z załącznikami winna być sporządzona w języku polskim i złożona pod rygorem nieważności w formie elektronicznej tj. postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem https://powiat-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-bochnia/demand/195233/notice/public/details
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa mająca na celu realizację zadania pn. Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB, realizowana w ramach projektu Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu bocheń-skiego. Dostosowanie powiatowej bazy danych EGiB obejmie obszar całego zasobu EGiB Zamawiającego. W ramach zadania zostanie wykonana kontrola bazy danych EGiB, w tym walidacja GML, poprawa błę-dów, w tym błędów walidacji GML i harmonizacja bazy danych EGiB z innymi dziedzinowymi bazami danych w zakresie koniecznym do uzyskania w pełni dostosowanej do obowiązującego modelu pojęciowego bazy danych EGiB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Warunki techniczne zamówienia stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ; • Projektowane postanowienia umowy – określające sposób realizacji zamówienia stanowiący Za-łącznik nr 6 do SWZ.