2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdract voor de leveringen van verse biologische bakkerij voedsel
Beschreibung: Overheidsopdract voor de leveringen van verse biologische bakkerij voedsel
Interne Kennung: PPP0XD-494/6034/LCB-DBK-2025-022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LCB-DBK-2025-022_1