See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WZC Huize Proventier: Leveren en plaatsen van verstelbare baden, plafondliften en toebehoren.
Beschreibung: Huize Proventier beschikt over 7 badkamers gespreid over 6 zorgafdelingen. In het kader van de totaalrenovatie van deze infrastructuur wenst het OCMW Poperinge over te gaan tot de aankoop van 7 hoog-laagbaden, 7 plafondliften en toebehoren. Het betreft de levering en de installatie van in hoogte verstelbare LIGBADEN én in hoogte verstelbare KANTEL/ZITBADEN, alsook PLAFONDLIFTEN en TOEBEHOREN in de gemeenschappelijke badkamers van de woonzorgcentrum Huize Proventier inclusief het plaatsen van de baden. Optioneel worden een 3tal badkamers voorzien van welness-mogelijkheden.
Interne Kennung: PPP06K-3121/5105/2024/3121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/3121 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416110 Hebevorrichtungen für Badewannen, 44411200 Badewannen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie technische bepalingen) Vrije opties (Zie technische bepalingen)