2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění kybernetické bezpečnosti Valašských Klobouk
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky a s tím související služby je realizace vybraných opatření zajištění posílení informačních systémů žadatele v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a tím dosažení komplexního zvýšení úrovně bezpečnosti a přispění k naplnění legislativních požadavků vyplývajících ze zákona o KB a příslušné vyhlášky a aktualizované směrnice NIS 2, jenž vejde v platnost. Realizace projektu přinese zásadní zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti v organizaci zadavatele.
Interne Kennung: 2025105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 32422000 Netzkomponenten, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.