See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona osób i mienia, monitoring wraz z konserwacją systemów antywłamaniowych i przeciwpożarowych w Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie i podległych placówkach terenowych
Beschreibung: Ochrona osób i mienia, monitoring, konserwacja sys. antywłamaniowych i p.poż w OR KRUS w Warszawie i podległych PT. Monitoring antywłamaniowy i p.poż. realizowany w oparciu o istniejące urządzenia techniczne stanowiące własność Zamawiającego wraz z serwisem. Zintegrowanie sys. alarmowego p.poż z sys. antywłamaniowym w oparciu o urządzenia techniczne stanowiące własność Zamawiającego oraz podłączenie wszystkich jednostek (załącznik nr 2 do umowy) do Centrum Monitorowania. Sporządzenie i uzgodnienie z Zamawiającym planów ochrony fizycznej i planów ochrony obiektów poprzez monitoring wraz z opisem sposobu prowadzenia usługi i procedur dla jednostek terenowych wymienionych w załączniku nr 2 do umowy. Ochrona fizyczną – stacjonarna całodobowa (1 obiekt = 1 osoba): OR w Warszawie, PT w Ciechanowie, PT w Płocku, PT w Ostrołęce, PT w Siedlcach, PT w Radomiu. Bieżąca dokumentacja dotycząca ochrony fizycznej, monitoringu antywłamaniowego i p.poż; konserwacji urządzeń i instalacji sys. alarmowych
Vorherige Bekanntmachung: 614766-2021
Interne Kennung: 1400-OP.261.1.6.2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona osób i mienia
Beschreibung: Ochrona osób i mienia, monitoring wraz z konserwacją systemów antywłamaniowych i przeciwpożarowych w Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie i podległych placówkach terenowych