2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betekenen Hernieuwde Bevelen
Beschreibung: Betekenen hernieuwde bevelen Indicatief ongeveer 10.000 stuks per jaar.
Interne Kennung: INBWB24107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betekenen hernieuwde bevelen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Betekenen hernieuwde bevelen
Beschreibung: Betekenen van hernieuwde bevelen Indicatief ongeveer 10.000 stuks per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De vaste looptijd is 2 jaar, daarna kan twee maal met 1 jaar verlengd worden.