See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania terenu wokół budynków Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Delegaturach w Kaliszu, Koninie, Pile oraz Lesznie, z możliwością składania ofert częściowych
Beschreibung: Usługa sprzątania terenu wokół budynków Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Delegaturach w Kaliszu, Koninie, Pile oraz Lesznie, z możliwością składania ofert częściowych. Szczegółowy zakres i częstotliwość wykonywania prac został określony w załącznikach nr 5 -7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 632945-2025
Interne Kennung: OA-VII.272.5.45.2025.11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu wraz z pielęgnacją zieleni
Beschreibung: część I – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kaliszu wraz z pielęgnacją zieleni– załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: OA-VII.272.5.45.2025.11 - część I
Menge: 1 390 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: część II – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie wraz z pielęgnacją zieleni
Beschreibung: część II – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie wraz z pielęgnacją zieleni – załącznik nr 6 do SWZ,
Interne Kennung: OA-VII.272.5.45.2025.11 - część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung
Menge: 432,28 Quadratmeter
Los: LOT-0003
Titel: część III – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Pile wraz z pielęgnacją zieleni
Beschreibung: część III – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Pile wraz z pielęgnacją zieleni– załącznik nr 7 do SWZ,
Interne Kennung: OA-VII.272.5.45.2025.11 - część III
Menge: 2 651,13 Quadratmeter
Los: LOT-0004
Titel: część IV – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie wraz z pielęgnacją zieleni
Beschreibung: część IV – usługa sprzątania terenu wokół budynków Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie wraz z pielęgnacją zieleni – załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: OA-VII.272.5.45.2025.11 - część IV
Menge: 1 169,34 Quadratmeter