189272-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii KSS w Otwocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy, stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: 0301.ELZ.260.1.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w filii KSS w Otwocku ul. Kolorowa 13
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części I zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część I zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w filii KSS w Otwocku