189289-2025 - Ergebnis
Polen – Biopsienadeln – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 144 KONTENERY STERYLIZACYJNE
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -144
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 190 WYPOSAŻENIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ EMED SPECTRUM II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -190
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 151 ZESTAWY DO INWAZYJNEGO POMIARU CIŚNIENIA IPC DO KARIOMONITORA INFINITY DELTA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -151
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 154 OPRZYRZĄDOWANIE DO MONITORA PENLON PM 600 II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-154
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 185 OPASKA DO MOCOWANIA CZUJNIKA DO SATURACJI DLA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -185
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 195 CZUJNIK DO PULSOKSYMETRU NELLCOR SYMPHONY N 3000
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -195
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 202 OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITORA GOLDWEY G40
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -202
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 233 KABEL DO KARDIOMONITORA EFFICIA CM 12
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -233
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 243 OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITOPRA PHILIPS MX 450
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -243
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 106 WYMAZÓWKI II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -106
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 140 SONDA DO KOAGULACJI PLAZMOWO-ARGONOWEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -140
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 141 OPRZYRZĄDOWANIE DO ELEKTROKOAGULATORA TYPU EMED ES 350 Z MODUŁEM ARGONOWYM
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -141
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 160 OPRZYRZĄDOWANIE DO DIATERMII ATOM FIRMY EMED
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -160
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 183 WYPOSAŻENIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ EMED SPECTRUM
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -183
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 239 KABLE PRZYLĄCZENIOWE FIRMY EMED
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -239
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 171 – UKŁAD DO RESUSCYTACJI - NOWORODKA I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -171
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 203- KABLE I AKCESORIA DO APARATÓW EKG
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -203