See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa źródła kogeneracyjnego w postaci 1 silnika gazowego na terenie Ciepłowni Miejskiej w Legionowie wraz z instalacją
Beschreibung: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42111000 Motoren und Kraftmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa źródła kogeneracyjnego w postaci 1 silnika gazowego na terenie Ciepłowni Miejskiej w Legionowie wraz z instalacją. 2. Szczegółowy opis i zakres dostawy wraz z instalacją objętej przedmiotem zamówienia określa Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 10 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, dalej SWZ. Przedmiot zamówienia winien spełniać wszystkie wymagania ujęte w Specyfikacji technicznej. Wewnętrzny identyfikator: ZP/2/2024