2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2026-2029
Beschreibung: De gemeente heeft behoefte aan de dienstverlening van een accountantskantoor dat de accountantscontrole over de boekjaren 2026 tot en met 2029 gaat uitvoeren. Invulling tbv controlejaar 2026 tot en met 2029
Interne Kennung: 2024866
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om de overeenkomst, onder gelijkblijvende voorwaarden, te verlengen zoals opgenomen in de aanbestedingsleidraad. De optie betreft uitsluitend de voortzetting van dezelfde accountantsdiensten en leidt niet tot een uitbreiding van de aard, inhoud of omvang van de opdracht.