See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 25 SONDA SENGSTAKENA
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -25
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 38 OKULARY DO FOTOTERAPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -38
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 220 APARAT DO RESUSCYTACJI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -220
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 66 STAPLERY SKÓRNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-66
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 79 JAŁOWY ZESTAW CHIRURGICZNY, UNIWERSALNY, WZMOCNIONY
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -79
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 97 NAKŁUWACZE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -97
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 105 PROBÓWKI JEDNORAZOWEGO UŻYTK
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -105
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 113 SZKIEŁKA NAKRYWKOWE II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -113
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 107 SPRZĘT LABORATORYJNY
Interne Kennung: 1/1PN/2025-107
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 114 NOŻYCZKI RÓŻNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -114
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET NR 117 NARZĘDZIA RÓŻNE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -117
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET NR 119 NARZĘDZIA RÓŻNE LARYNGOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -119
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 192 RURKI DO TRACHEOSTOMII POSREBRZANE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -192