2. Verfahren
Verfahren
Titel: Entreegebouw Buurtschap Crailo
Beschreibung: In deze aanbesteding wordt een uitvraag gedaan naar een marktpartij die in samenwerking met een architect het Entreegebouw (bestemd voor horeca, supermarkt en parkeren) ontwerpt en realiseert. De gronden voor de horecagelegenheid en supermarkt worden geleverd aan de marktpartij, terwijl de parkeervoorziening in eigendom blijft van GEM Crailo. Verordening buitenlandse subsidies is niet van toepassing op de aanbesteding
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70112000 Erschließung von Nichtwohngrundstücken, 70122000 Kauf oder Verkauf von Grundstücken, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: GEM Crailo schrijft een openbare (Europese) aanbesteding uit om op een kavel een beeldbepalend Entreegebouw te ontwerpen en te realiseren. Het is de bedoeling dat het Entreegebouw dé entree en het gezicht van Buurtschap Crailo wordt. Buurtschap Crailo is een gebiedsontwikkeling in de gemeenten Gooise Meren, Laren en Hilversum, met circa 600 woningen en circa 5 hectare bedrijventerrein. De visie voor het Entreegebouw is een integrale ontwikkeling met hoge architectonische kwaliteit. In het Entreegebouw worden hoofdzakelijk een supermarkt van 1.200 m² bvo, een horecavoorziening van 200 m² bvo en een bebouwde parkeervoorziening voor circa 205 parkeerplaatsen en circa 60 fietsplaatsen gerealiseerd. GEM Crailo zoekt een marktpartij die samen met een gecommitteerde architect het volledige programma voor het Entreegebouw ontwikkelt en realiseert. De commerciële functies supermarkt en horeca worden eigendom van de marktpartij. De marktpartij realiseert, in opdracht van GEM Crailo, turnkey de parkeervoorziening. Het eigendom en de regie over de parkeervoorziening blijven de eerste exploitatiejaren bij GEM Crailo. GEM Crailo beoogt een ontwikkelovereenkomst met de geselecteerde marktpartij te sluiten, op grond waarvan gefaseerd (in de fasen SO, VO en DO) het bouwplan voor het Entreegebouw wordt ontwikkeld. Indien op basis van het DO blijkt dat sprake is van een haalbaar plan, volgen de formalisering van de koopovereenkomst voor de gronden ten behoeve van de commerciële functies en de realisatieovereenkomst voor de parkeervoorziening, waarna de bouw kan starten.
Interne Kennung: 1