189430-2026 - Wettbewerb
Polen – Reiseverwaltung – Kompleksowa obsługa podróży zagranicznych Centrum Inicjatyw Gospodarczych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa podróży zagranicznych Centrum Inicjatyw Gospodarczych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia kompleksowa obsługa podróży zagranicznych dokonywanych w ramach działalności prowadzonej przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych pod nazwą „Kompleksowa obsługa podróży zagranicznych Centrum Inicjatyw Gospodarczych, obejmująca: 1) rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych na trasach zagranicznych z uwzględnieniem biletów od tzw. tanich przewoźników oraz związane z tym usługi, m.in. pośrednictwo w kontaktach z przewoźnikami w zakresie programów lojalnościowych, reklamacji, zmian rezerwacji itp.; 2) rezerwację i sprzedaż miejsc hotelowych za granicą wraz z prowadzeniem wszystkich związanych z tym formalności; 3) zapewnienie najkorzystniejszych transferów w trakcie podróży zagranicznych, w szczególności na trasie lotnisko-hotel, hotel-lotnisko, hotel-targi, targi-hotel, targi-lotnisko, lotnisko-targi wraz z prowadzeniem wszystkich związanych z tym formalności; 4) zapewnienie polis ubezpieczeniowych dla uczestników wyjazdu; 5) zakup biletów wstępu na międzynarodowe wydarzenia gospodarcze np. targi, zwane dalej biletami wstępu dla uczestników wyjazdu; 6) zapewnienie Pilota-tłumacza; 7) zapewnienie wspólnego posiłku dla uczestników wyjazdu; 8) usługa pośrednictwa i zakupu wiz. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ (SOPZ) oraz Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: WOiRZL.II.272.6.2026.ABJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Złożenie oferty odbywa się poprzez wypełnienie zdefiniowanego przez Zamawiającego w systemie - elektronicznego formularza ofertowego (Formularz Oferty). Integralną częścią oferty jest Rozbicie Cenowe Oferty stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale X pkt 3 SWZ – Załącznik nr 4 do SWZ (także podmiotu udostępniającego zasoby, jeżeli dotyczy; w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia ww. dokument składa każdy z Wykonawców); 2) wykaz osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych i doświadczenia niezbędnego do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacji o podstawie do dysponowania tymi osobami; wzór Wykazu osób stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (składa wraz z ofertą wymagany na podstawie art. 274 ust. 2 ustawy PZP oraz na potrzeby kryterium oceny ofert). Wykaz osób składany jest na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu oraz na potrzeby otrzymania punktów w ramach kryterium oceny ofert. Niniejszy dokument podlega uzupełnieniu lub poprawieniu na podstawie art. 128 ust. 1 i ust. 4 ustawy PZP w zakresie spełnienia warunków udziału w postępowaniu określonych w Rozdziale VII pkt 2 ppkt 4 lit. b SWZ. Zamawiający informuje, że w stosunku do informacji zawartych w Wykazie osób w zakresie kryteriów oceny ofert nie znajdują zastosowania przepisy art. 128 ust. 1 i 4 oraz art. 223 ust. 1 ustawy PZP. 3) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (jeżeli dotyczy), stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ; 4) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale XII pkt 5 SWZ (jeżeli dotyczy), stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ; 5) dowód wniesienia wadium; 6) odpis lub informacja, o której mowa w pkt 4; 7) stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument, o którym mowa w pkt 5 (jeżeli dotyczy). 4. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w zdaniu powyżej, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 5. Jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 4, Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania odpowiednio Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby. Pełnomocnictwo musi być złożone w formie elektronicznej (podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez mocodawcę).6. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie się kierował kryteriami oceny ofert opisanymi w Rozdziale XIX SWZ. 7. Termin realizacji zamówienia: 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie dłużej niż do 30 czerwca 2029 r. lub do wyczerpania kwoty stanowiącej równowartość łącznej ceny brutto, wskazanej w ofercie Wykonawcy za realizację zamówienia podstawowego lub gdy pozostała kwota będzie niewystarczająca do zrealizowania pojedynczego świadczenia wynikającego z umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa obsługa podróży zagranicznych Centrum Inicjatyw Gospodarczych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z Prawa Opcji, na podstawie art. 441 ustawy PZP. Prawo opcji będzie polegać na możliwości zwiększenia zakresu zamówienia, obejmującego dodatkowe zlecenia odpowiadające przedmiotowi zamówienia podstawowego, zgodnie z szacowanym zapotrzebowaniem Zamawiającego wskazanym w Rozbiciu Cenowym Oferty, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Podstawą do skorzystania z prawa opcji będzie jednostronne oświadczenie Zamawiającego, złożone Wykonawcy nie później niż w dniu wyczerpania pełnej wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe zapisy dotyczące warunków skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego zostały zawarte we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ.