2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energeticky vědomá modernizace stravovacího provozu Vsetínské nemocnice a.s.
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je modernizace klíčových prvků gastrotechnologie s ohledem na maximalizaci úspor spotřebované energie a efektivitu provozu. Cílem je moderní stravovací provoz s primárním důrazem na efektivní využití energií, který bude v souladu se současnými trendy a legislativními požadavky. Předmětem veřejné zakázky je provedení díla spočívajícího v: a) dodávce a montáži gastrotechnologie; b) provedení souvisejících stavebních prací, jež jsou nezbytné pro zajištění funkčnosti celého díla; c) zpracování dokumentace skutečného provedení dokončené stavby (vč. poskytnutí licence k jejímu užití); d) osazení měření za účelem zavedení energetického managementu dle metodiky Operačního programu životního prostředí 2021-2027 v aktuálním znění, a dále proškolení uživatelů z pohledu provozu a splnění energetických parametrů stanovených energetickým posudkem v době udržitelnosti projektu; - a to v souladu s projektovou dokumentací pro provádění stavby, která je součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen