189520-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Automatyczny skaner laserowy do mikromacierzy białkowych wraz ze slidem kalibracyjnym oraz oprogramowaniem do analizy wyników
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatyczny skaner laserowy do mikromacierzy białkowych wraz ze slidem kalibracyjnym oraz oprogramowaniem do analizy wyników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup automatycznego skanera laserowego do mikromacierzy białkowych wraz ze slidem kalibracyjnym oraz oprogramowaniem do analizy wyników, zwanego dalej „urządzeniem” lub „systemem”. W skład zamówienia wchodzi: -dostarczenie (transport, rozładowanie, wniesienie) wszystkich elementów i modułów urządzenia do miejsca instalacji wskazanego w siedzibie Zamawiającego; -instalacja, kalibracja i uruchomienie urządzenia; -szkolenie pracowników z obsługi i eksploatacji urządzenia; -co najmniej 12 miesięcy gwarancji i serwisu gwarancyjnego; -co najmniej 12 miesięczna licencja użytkowania oprogramowania ze wsparciem aplikacyjnym.
Interne Kennung: AZP-261-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wyznaczono termin składania ofert o 5 dni krótszy od wskazanego w art. 138 ust. 1 Pzp, gdyż oferty sporządzano tylko w formie elektronicznej i składane były za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz urządzenie jest niezbędne do realizacji badań w projekcie naukowym trwającym do 31.03.2026 r. Zamawiający wyznaczył krótszy termin składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup automatycznego skanera laserowego do mikromacierzy białkowych wraz ze slidem kalibracyjnym oraz oprogramowaniem do analizy wyników, zwanego dalej „urządzeniem” lub „systemem”. W skład zamówienia wchodzi: dostarczenie (transport, rozładowanie, wniesienie) wszystkich elementów i modułów urządzenia do miejsca instalacji wskazanego w siedzibie Zamawiającego; Instalacja, kalibracja i uruchomienie urządzenia; szkolenie pracowników z obsługi i eksploatacji urządzenia; co najmniej 12 miesięcy gwarancji i serwisu gwarancyjnego; co najmniej 12 miesięczna licencja użytkowania oprogramowania ze wsparciem aplikacyjnym. Zgodnie z powyższym opisem, w cenę zamówienia wchodzi: transport, rozładowanie, wniesienie, instalacja urządzenia, kalibracja i jego uruchomienie, szkolenie, gwarancja, wsparcie aplikacyjne i serwis gwarancyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.