18953-2026 - Ergebnis
Tschechien – Postbeförderung per Bahn – Železniční přeprava - vnitrostátní
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŽelezniční přeprava - vnitrostátní
BeschreibungVýzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 4. čtvrtletí 2025 na základě rámcové dohody č. 22106000347.
Vorherige Bekanntmachung534320-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60220000 Postbeförderung per Bahn
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na provedení vnitrostátní železniční přepravy techniky, materiálu a osob resortu MO, včetně souvisejících služeb dle přiložené zadávací dokumentace, čj, MO 393078/2022-551200.
Interne Kennungčj. MO 1071592/2024-551200