189550-2026 - Ergebnis
Polen – Software-Implementierung – Usługi wdrożenia rozwiązań informatycznych dla Szpitali Tczewskich S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wdrożenia rozwiązań informatycznych dla Szpitali Tczewskich S.A.
Beschreibung: Usługi wdrożenia rozwiązań informatycznych dla Szpitali Tczewskich S.A. 1. Zamawiający dopuszcza podzielenie zamówienia na części, zwane „Pakietami”. 2. Zamawiający do przedmiotowego zamówienia przewidział 4 pakiety, wyszczególnione poniżej: Pakiet nr 1 - Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania klasy HIS o nowe moduły Pakiet nr 2 - Wdrożenie systemu podpisu elektronicznego wraz z dostawą i instalacją elementów aktywnych sieci wi-fi Pakiet nr 3 – Zmiana formy licencjonowania wraz z rozbudową posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania klasy PACS o nowe moduły i funkcjonalności wraz z dostawą niezbędnego sprzętu IT Pakiet nr 4 - Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych (SEOD) Przedmiot zamówienia i jego zakres oraz główne parametry zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 (Opis Przedmiotu Zamówienia) do SWZ – dla każdego pakietu, zaś kwestie formalne w projekcie umowy dla danego pakietu, stanowiącym: Dla pakietu nr 1 - Załącznik nr 4A do SWZ Dla pakietu nr 2 - Załącznik nr 4B do SWZ Dla pakietu nr 3 - Załącznik nr 4C do SWZ Dla pakietu nr 4 - Załącznik nr 4D do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 856105-2025
Interne Kennung: 13/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania klasy HIS o nowe moduły. ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Beschreibung: Wdrożenie systemu podpisu elektronicznego wraz z dostawą i instalacją elementów aktywnych sieci wi-fi . ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3
Beschreibung: Zmiana formy licencjonowania wraz z rozbudową posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania klasy PACS o nowe moduły i funkcjonalności wraz z dostawą niezbędnego sprzętu IT. ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4
Beschreibung: Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych (SEOD). ZGODNIE Z OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA TEGO PAKIETU - ZAŁ. NR 3 DO SWZ
Interne Kennung: PAKIET 4