2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offline Marketing
Beschreibung: Het selecteren van een strategische en uitvoerende leverancier die ons kan ondersteunen bij de uitvoering van onze marketing doelen, waarbij Opdrachtnemer ook pro-actief met nieuwe kanaalstrategieën komt. €2.110.000
Interne Kennung: INK/25.16/EA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitbreiding met advertenties Losse opdrachten Verlengingen