2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotnické přístroje pro ZZS ÚK
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro resuscitaci při poskytování zdravotní péče pacientům.
Interne Kennung: VZ-30291/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Defibrilátor a monitor životních funkcí
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro resuscitaci - 12 ks defibrilátorů / transportních monitorů při poskytování zdravotní péče pacientům.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Transportní plicní ventilátor
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro resuscitaci - 12 ks ventilátorů při poskytování zdravotní péče pacientům.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Zařízení pro několikanásobnou inhalaci
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro resuscitaci - 9 ks zařízení pro několikanásobnou inhalaci - při poskytování zdravotní péče pacientům.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0004
Titel: Automatický transportní ventilátor pro řízenou ventilaci (IPPV)
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro resuscitaci - 3 sad automatických transportních ventilátorů pro řízenou ventilaci (IPPV) - při poskytování zdravotní péče pacientům.
Interne Kennung: Část 4